2014.06.27 Patak tábor 3

A természet ölén elvégzett záró szentmisét követően tábortűz mellett búcsúztattuk el táborunkat. Mindenki elmondhatta mi tetszett neki és min változtatna jövőre. Ekkor toppant be András atya és Szabó Csaba bácsi, no meg Molnár Péter, egyházközségeink akolitusai. (Balázs bácsi már előbb meglátogatta közösségünket) Hoztak egy kis meglepetést, dinnyét és üdítőt! Nyársalni a konyhában nyársaltunk mert ennyi nyársbotunk nem volt és nem is fértünk volna jól el, így a kedves konyhás nénik előkészítették nekünk a sült szalonnát és a zöldségeket. Ábrándos tekintettel idéztük fel a legszebb pillanatokat….a filmezést, a horpácsi kirándulást (erről nem készült kép mert Márti néninek tönkrement a fényképezője :D), a templomkertben a „babszemvetélkedőt”…. minden arcon a béke és az öröm tükröződött. Imádkoztunk azokért akik nem lehettek velünk és a szívünk mélyén talán többen is jó fogadalmakat tettünk, hogy jövőre ugyanígy, ismét együtt leszünk, bevállalva Krisztus Jézust aprócska életünkbe!